עיצוב ובניית אתרים

אתר תדמיתי, דינאמי, מוכר הוא תוצאה של אפיון שיווקי מדויק והתאמתו לפלטפורמה הטכנולוגית העונה על צורכי הלקוח הסופי ומנהל האתר.

האפיון
אנו מבצעים בדיקה ומחקר שיווקי אינטגרטיבי המתבסס על פעילות המתחרים ברשת, צרכי השוק ונכונות הלקוח הסופי לרכוש את המוצר או השירות שלך ברשת.
קבוצת סולומון ומנהליה שותפים באופן פעיל במיזמי אינטרנט מובלים בישראל. הניסיון העשיר כשותפים בחברות אינטרנט בשילוב מחקר שיווקי מקיף מהווים יתרון בהפיכת תהליך האפיון לאופטימלי המותאם לפעילותך בשוק הישראלי והבינלאומי.

טכנולוגיה
במקביל ובכפוף לתוצאות תהליך האפיון אנו מאתרים את הפלטפורמה המתקדמת ביותר המוצעת היום בשוק. המערכות החדשות מאפשרות ניהול ידידותי והמתקדם ביותר שתוכל להשיג. ממשק ניהול האתר מאפשר לך שליטה אופטימלית בכל תכני האתר מכל מקום בו קיימת גישה לרשת וללא תלות באנשי הטכנולוגיה.

עיצוב
בסטודיו שלנו יוצרים את תמונת האתר. יחד ניצור את הערך המוסף העיצובי שלך. העיצוב לוקח את האפיון והטכנולוגיה למקום בו שוכנת האמנות, במקרה שלנו אמנות שימושית. האתר שלך יקבל את הייחודיות שלו בתהליך יצירה משותף של הגשת הסקיצות לעמודים השונים באתר ואישורם עמך. התוצאה הסופית של הטמעת העיצוב היא אתר דינאמי מוכן להצלחה.

QA
רגע לפני הפרסום ברשת נבצע בדיקות איכות שיאפשרו לנו המראה מוצלחת.

תפריט