אודות

סולומון אינטראקטיב, מקבוצת סולומון תקשורת, המנוהלת על ידי זיו קמחי היא מהחברות המנוסות והמובילות בישראל בתחום הפרסום באינטרנט. אנחנו חיים ונושמים אינטרנט כבר מעלה מ-20 שנים והניסיון הרחב שצברנו בתחום האינטרנט, יחד עם שליטת קבוצת סולומון תקשורת בתחומי מדיה אחרים (עיתונות, טלוויזיה, שלטי חוצות, רדיו ועוד) מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו חבילת שירותים יעילה ורווחית במחירים משתלמים ביותר.
יתרונו הגדול של הפרסום באינטרנט הוא ביכולת למדוד את רמת התגובה והחשיפה למסר הפרסומי בזמן אמת ולהגיע לקהל היעד באופן ממוקד ובעלויות נמוכות יחסית למדיה האלקטרונית המסורתית.
יתרון גדול נוסף הוא הגמישות הרבה המאפשרת לשלוט, לשנות ולעדכן כמעט כל דבר בזמן אמת על פי הצרכים והנתונים המשתנים של המפרסם.
כדי שהפרסום שלך באינטרנט יהיה אפקטיבי לא מספיק לבנות אתר שנראה טוב.
על מנת להצליח באינטרנט יש צורך בניסיון רב ובהבנה עמוקה של מגוון התחומים המרכיבים את המדיה הייחודית הזו:

 • בניית אסטרטגיה שיווקית
 • הקמת אתרים מהקונצפט והעיצוב עד העלייה לרשת
 • קידום האתר במנועי החיפוש הפופולאריים
 • מעקב, סטטיסטיקות, פילוחים וחשיפות
 • בניית תמהיל מדיה פרסומית המעניקה יחס מירבי בין השקעה לתמורה
 • גמישות ודינאמיות בביצוע שינויים ועדכונים בזמן אמת
 • פתרונות מתקדמים לסחר אלקטרוני
 • בניית מאגרי נתונים ומעקב אחר הזמנות ורמות מלאי
 • הקמה וניהול מועדוני לקוחות
 • פרסום ושיווק האתר בכל המדיות
 • תחזוקת אתרים ופתרון טכני מיידי לכל בעיה, ועוד…

 

כולם רוצים למכור, להצליח, להגיע רחוק. גם אתה. לנו, בסולומון אינטראקטיב, יש את הכלים לגרום לך להצליח יותר מהאחרים בזכות הניסיון הרב שלנו בתחום האינטרנט, השיווק והמכירות. אחד השלבים הראשונים והחשובים בעת בניית האסטרטגיה השיווקית הוא לבדל אותך מהאחרים ולהציג באופן משכנע ביותר את היתרון היחסי שיש לך על פניהם. הגדרת ה-USP
שלך (Unique Selling Proposition)תאפשר להציג באופן ברור ומשכנע את היתרון הזה והבידול מהאחרים הוא שיפתח בפניך את הפתח להצלחה. כי כשכולם מפרסמים באינטרנט – חייבים יתרון בולט ומשכנע כדי להצליח!

גם לנו, בסולומון אינטראקטיב, יש יתרונות יחסיים ואחד מהם הוא בנק מדיה ענק אותו אנו רוכשים מראש בזכות הקשרים האישיים וכוח קניית המדיה הגדול של קבוצת "סולומון תקשורת". בנק המדיה הזה מאפשר לנו "לצ'פר" את לקוחותינו בחשיפה מקסימלית, במיקומים הטובים ביותר ובמחירים נמוכים ומשתלמים במיוחד.

אסטרטגיה מנצחת

 

בזכות הניסיון האינטרנטי רב השנים שהצטבר בסולומון אינטראקטיב, פיתחנו מודלים ייחודיים לתכנון ובניית אסטרטגיה מנצחת. תהליך בניית האסטרטגיה הוא תהליך מובנה ומעמיק הלוקח בחשבון קשת רחבה של משתנים המאפיינים את עולם האינטרנט. משתנים אלו, בשילוב הדרישות והשאיפות של הלקוח, התכונות והמאפיינים של המוצר והיקף התקציב הנתון – מהווים חלק מהפרמטרים העיקריים בתהליך בניית האסטרטגיה הנכונה והיעילה ביותר בדרך להצלחה.

 

שלב בחירת האסטרטגיה הוא שלב קריטי הפותח פתח להצלחת השלבים הבאים: בניית קונספט פרסומי, קריאייטיב חכם ויעיל, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, תכנון תמהיל מדיה מדויק ורכישת מדיה במחירים הנמוכים ביותר בארץ! אצלנו, בסולומון אינטראקטיב, תקבלו את כל אלו עם חיוך וכוס קפה.

לפרסום באינטרנט חוקים משלו. מה שנכון ועובד בפרסום במדיה הכתובה והאלקטרונית לא בהכרח נכון ועובד באינטרנט. לכן, כדי להצליח באינטרנט, חייבים להתחיל מבניית אסטרטגיה פרסומית לטווח ארוך, המתבססת על אפיון מדויק של דרישות הלקוח או תכונות המוצר. אסטרטגיה נכונה היא הבסיס לכל קמפיין אינטרנטי מוצלח, בין אם מדובר בהקמת אתר תדמיתי לשימוש ארוך טווח ובין אם בקמפיין מכירתי קצר ואגרסיבי.

 

קמפיין אינטראקטיב

קריאייטיב מנצח

קריאייטיב איכותי הוא תוצאה של השילוב הנכון במרכיבים האמוציונליים והפונקציונאליים של המותג.
מרכיבים אלו משפיעים על הצרכן בבחירת המוצר, שירות ו/או חברה.
בתהליך יצירת הקונספט אנו מבדלים את המותג כך שהלקוח יבין את המסר ויתרגם אותו לרכישה הסופית בקופה.
בסולומון אינטראקטיב אנשי קריאייטיב מוכשרים ומנוסים המחויבים לתוצאות.
בסטודיו שלנו לוקחים את הבריף המורכב ביותר והופכים אותו למסר ברור ופשוט.
בעבודה יצירתית משותפת המותג שלכם במסלול ההמראה.

תוכן שווקי

ניהול תוכן שיווקי – קונספט, הפקה, עריכה.
תוכן איכותי ממוקד למגוון ערוצי שיווק והפצה, בכל השפות.
תוכן שיווקי יכול להיות דף מידע ממוקד, מיניסייט או פורטל לקוחות מסועף, מצגת או אתר. לכל עסק צרכי תוכן מגוונים ומאפייני תוכן שונים. המשותף הוא כמות המשימות: קונספט, כתיבה, עריכה, עיצוב, הפקה, עדכון, ארכיון ועוד. טיפול בתוכן שיווקי דורש ניסיון רב במקביל לעבודת צוות רחבה. בעידן האינטרנט תוכן שיווקי נוצר 24 שעות. תוכן איכותי ממוקד מייצר את התוצאות בשוק תחרותי. ניהול תוכן שיווקי בזמן אמת הוא מנוף לשימור, טיפוח ורכש לקוחות.

תוכן שיווקי בעידן האינטרנט:

• ערוצי קשר, תמיכה ושירות בהתאמה אישית.
• זמינות, ניידות, שיתוף ואינטראקטיביות.
• מידע, ידע, כלים מקוונים, אטרקציות.
• תוכן שיווקי פרסומי בפורטלים המובלים בישראל.

סולומון אינטראקטיב מספקת את כל שירותי התוכן ופתרונות תוכן בראייה כוללת – לאינטרנט, אינטראנט, שלבלר, דפוס וערוצי הפצה אחרים – במבחר שפות. ידע שיווקי וניסיון ייחודי בכל סוגי התוכן מבטיח ללקוחות סולומון אינטראקטיב תוצאות ישירות להשקעה בתוכן.

תוכן שיווקי שלך בפורטלים המובילים בישראל ובעולם:

נושא התוכן השיווקי המשולב באתרים ובפורטלים גדולים לצורכי פרסום באינטרנט נמצא בחיתוליו. העברת מסר שיווקי ו/או מכירתי מחייבת את הכרת כללי המשחק. לקוחות סולומון אינטראקטיב נהנים מפעילות עשירה ומוצלחת הכוללת העברת המסרים בעמודי הבית של הפורטלים המובילים.

תפריט